• test

OfertaWspółpracujemy z NFZ w zakresie protetyki stomatologicznej - gabinety przy ul. Morelowej 23 - oraz chirurgii stomatologicznej - gabinety przy ul.Drzewnej 35

Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Oferujemy zabiegi z dziedzin takich jak:

Stomatologia zachowawcza – zajmuje się leczeniem oraz zapobieganiem powstawania próchnicy jednej z najgroźniejszych chorób jamy ustnej, która może prowadzić nawet do utraty zębów. Początkowe fazy próchnicy leczy się za pomocą fluoryzacji. W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi leczenia tego schorzenia, takie jak:

● profilaktyka i leczenie próchnicy zębów
● endodencja – leczenie kanałowe,
● odbudowa zębów
● rekonstrukcja zębów.

Stomatologia estetyczna – dzięki niej w kompleksowy sposób zadbamy o kształt, kolor i ogólny wygląd Państwa zębów. Zabiegi poprawiające prezencję Państwa uśmiechu, które oferujemy to:

● licówki porcelanowe,
● usuwanie kamienia nazębnego (scaling),
● piaskowanie i lakierowanie zębów,
● biżuteria nazębna,
● wybielanie metodą Beyond
● wybielanie metodą “nakładkową”

Testy dowodzą, że rezultatem wybielenia systemem Beyond jest poprawa od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Rezultaty są o 30% lepsze niż przy wybielaniu nocnym i zdecydowanie lepsze od innych podobnych metod.

Wybielanie Beyond trwa jedynie 30 minut. Ponad milion osób skorzystało już z tej metody. Użycie niskiej temperatury, zimnego światła, eliminuje podrażnienie nerwów. Beyond jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych. System Beyond jest uważany za najbezpieczniejszych i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku.

W zaledwie 30 minut możecie mieć piękne białe zęby. Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor u każdego z nas był idealnie biały, jednak "kolorowe" jedzenie i napoje jak kawa czy herbata spowodowały, iż z czasem zęby straciły swoją biel. Z upływem czasu odbarwienia te penetrują głęboko wnętrze zęba. Tak jak białe ubrania, które wyprane zostało razem z kolorowy, nie odzyska swojego pierwotnego koloru, tak samo zęby są niezwykle trudne do wybielenia konwencjonalnymi metodami. Jednak zaawansowana technologia stosowana w systemie Beyond pozwala na bezpieczne oczyszczanie zarówno powierzchni jak i wewnętrznej struktury zęba.

Urządzenie wybielające Beyond emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości pomiędzy 480 coma a 520 nanometrów. Konstrukcja optyczna urządzenia gwarantuje, że szkodliwe światło podczerwone oraz nadfioletowe zostaje całkowicie wyeliminowane. Środek wybielający zawiera nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu natychmiastowo utlenia całą powierzchnie 16-stu lub więcej zębów podczas jednego zabiegu przywracając im piękną biel.

Pytania i odpowiedzi:

Czy moje zęby nadają się na wybielanie zimnym światłem?

- System Beyond daje niemal że magiczne rezultaty, każdemu kto by chciał wybielić zęby. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu czy picie kawy czy herbaty. Beyond wybieli również zęby przebarwione tetracyklina, poplamione fluorem czy tez zżółknięte poprzez stosowanie leków.

Jak bardzo wybielone będą moje zęby?

- Przeprowadzone testy potwierdzają, ze po zastosowaniu wybielania Beyond, zęby uzyskują odcień od 5 do 14 odcieni bielszy (wg skali VITA). Rezultaty zależne są od tego jak bardzo przebarwione były zęby. Jednak gwarantowanym ostatecznym rezultatem będą białe, lśniące zęby.

Jak długo utrzyma się efekt wybielania?

- Efekt wybielenia utrzymuje się w zależności od indywidualnych czynników fizjologicznych, diety i higieny jamy ustnej od kilku miesięcy do kilku lat.

Jaka jest różnica pomiędzy systemem Beyond a innymi metodami?

- Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najwyższy możliwy rezultat.

Jak długo trwa zabieg systemem Beyond?

- Zaledwie 30 do 45 minut. Przebarwienia, które pojawiły sie w przeciągu lat znikną jak za dotknięciem różdżki. Czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu nie trwa dłużej niż wizyta u fryzjera, manicure czy tez wypicie filiżanki dobrej kawy.

Jak bezpieczny jest zabieg systemem Beyond?

- Technologia zimnego światła Beyond jest całkowicie bezpieczna. Zimne światło stosowane w naszym systemie nie powoduje podrażnienia nerwów. Natomiast środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zęba ani szkliwa.

Jak mam dbać o moje zęby po zabiegu?

- Pierwsze 48 godzin po zabiegu nazywane są "białymi godzinami". Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, coli, czerwonego wina i innych "kolorowych" napojów oraz spożywania pokarmów. Aby utrzymać biel zaleca się regularne szczotkowanie zębów pasta wybielająca Pearl White.

Chirurgia stomatologiczna i implantologia – to dział medycyny zajmujący się nie tylko leczeniem operacyjnym jamy ustnej. Większość pacjentów kojarzy chirurgię tylko z usuwaniem zębów. Jednakże jej zakres jest zdecydowanie większy. Oferowanymi przez nas i najczęściej wykonywanymi zabiegami są:

● usuwanie zębów i korzeni,
● usuwanie „ósemek”
● ekstrakcje zębów zatrzymanych,
● zakładanie szwów
● leczenie ropni
● chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego

W naszych gabinetach zabiegi chirurgiczne wykonujemy bezstresowo i bezboleśnie mając za priorytet Państwa komfort i zadowolenie.

Protetyka – dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych lekarzy specjalistów, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym pacjentom. W tej dziedzinie zajmujemy się uzupełnianiem ubytków w jamie ustnej wykorzystując w tym celu:

● korony i mosty porcelanowe na metalach szlachetnych,
● korony pełnoceramiczne
● protezy akrylowe całkowite i częściowe
● prace kombinowane (zasuwy, zatrzaski, korony teleskopowe)